Porównywarka kredytów hipotecznych 2016 r.

Gdy potrzebujemy niezbędnej gotówki na zakup mieszkania lub budowę domu, rozglądamy się za ofertą kredytu hipotecznego, który spłaniałby nasze oczekiwania. Chcemy wiedzieć, która oferta banku jest w danym okresie najkorzystniejsza. Poniżej prezentujemy wyszukiwarkę kredytową, dzięki której sprawdzimy ranking kredytów hipotecznych według naszych wymagań..
Kredyt hipoteczny - kredyt na konkretny cel mieszkaniowy. Kredytem hipotecznym sfinansujesz kupno mieszkania, domu, remont czy też budowę domu.

Warunki uzyskania kredytu hipotecznego - aby uzyskać kredyt hipoteczny, należy posiadać: zdolność kredytową oraz nieruchomość będącą zabezpieczeniem spłaty branego kredytu. Zabezpieczeniem może być nieruchomość, którą planujemy kupić za pieniądze z kredytu o który się staramy. Warunkiem jest aby wartość nieruchomości była większa od kwoty kredytu.

Porównywarka kredytów hipotecznych - praktyczne narzędzie do wyszukiwania ofert kredytowych dopasowanych do naszych wymagań. Przy współpracy z partnerem, comperia.pl, analizowane są dziesiątki ofert bankowych. Wystarczy wypełnić podstawowe dane, m.in. cel kredytu, przedmiot zakupu, wartość nieruchomości, którą chcemy kupić, rodzaj rat czy też okres kredytu, a wyświetlone zostaną wyniki, przedstawiające oferty kredytowe w kolejności od najkorzystniejszych. Dzięki temu, poznamy podstawowe informacje, które pozwolą nam rozeznać się w rynku kredytowym. Oferty są poglądowe, warto więc, w celu uzyskania oferty indywidualnej, skorzystać z formularzy kontaktowych. Wypełnienie formularza nie jest wiążące z bankiem i służy tylko do kontaktu z bankiem, w celu przedstawienia szczegółowej oferty.

Kredyt mieszkaniowy - skompletuj dokumenty.

Starasz się o kredyt mieszkaniowy? Sprawdź, jakie dokumenty osobowe i dokumenty dochodowe będą potrzebne. Przydatne narzędzie do szybkiego zweryfikowania dokumentów, potrzebnych do ubiegania się o kredyt mieszkaniowy w danym banku.
zdolność kredytowa - zdolność kredytobiorcy do spłaty wysokości zadłużenia w umownym okresie spłaty. Na zdolność kredytową wpływają przede wszystkim dochody oraz: wiek, stan cywilny, miejsce zamieszkania, liczba dzieci, ewentualne obciążenia z tytułu innych kredytów lub pożyczek.

oprocentowanie - składnikiem oprocentowania jest marża banku oraz stopa procentowa. Bank stosuje w wyliczaniu oprocentowania kredytów hipotecznych stopę trzymiesięczną WIBOR 3m lub sześciomiesięczną WIBOR 6m, a co za tym idzie, ich wysokość jest niezależna od banku, dlatego zmienna jest wysokość oprocentowania kredytu i rat. W ofertach bankowych, oprocentowanie kredytu podawane jest przez banki w skali roku.
Copyright 2014 - 2016 © kredytinfo24.pl - kredyty gotówkowe, pożyczki pozabankowe. Rankingi i porównania.